SMAP

dostarcza części w każdy zakątek świata!

 

Volvo - maszyny budowlane

VOLVO - szwedzki producent najlepszych na świecie ładowarek kołowych i wozideł średniego tonażu. Maszyny te swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim niezawodności i funkcjonalności oraz niskim kosztom utrzymania w porównaniu z konkurencją. VOLVO to również koparki kołowe i gąsienicowe, miniładowarki i minikoparki. Od wielu lat ambicją szwedzkiego giganta jest zaoferowanie swoim klientom pełnego wachlarza maszyn drogowych - stąd w ofercie również równiarki, walce czy rozściełacze do asfaltu.

W firmie SMAP możecie Państwo nabyć części do tych maszyn - zarówno w postaci części oryginalnych jak i zamienników wysokiej jakości. Oferujemy elementy elektroniki i wyposażenia kabiny, szyby, filtry i inne podstawowe materiały eksploatacyjne. Do tego oczywiście elementy podwozia, swożnie i tuleje, zęby czy elementy hydrauliki.

Language/Sprache

 

smap@smap.pl

 

+48 795 072 577

 

 

Tracking

UPS

DB Schenker

DHLSklep jest w trybie podglądu

 

Nasza strona używa plików cookies. Więcej na ten temat w "Polityce prywatności".

Wszystkie zdjęcia, rysunki i schematy wykorzystane na tej stronie mają jedynie charakter poglądowy i jako takie nie mogą stanowić podstawy do ewentualnych roszczeń tytułem błędnej weryfikacji części bądź ich nieadekwatnego działania. W celu właściwego doboru części należy skontaktować się z pracownikami firmy SMAP.

{nocache:a1800e9788e3a2c5f951750bad802bf4#0}
Click Shop | Hosting home.pl