Komatsu

Komatsu – założony w 1921 roku w Japonii jeden największych producentów maszyn budowlanych na świecie; główny konkurent amerykańskiego koncernu Caterpillar w walce o palmę pierwszeństwa w świecie rozwiązań dla budownictwa. Komatsu oferuje m.in. najwyższej jakości spycharki gąsienicowe, ładowarki kołowe, koparko-ładowarki, koparki kołowe i gąsienicowe, wozidła sztywnoramowe oraz przegubowe. To właśnie w ofercie Komatsu znajduje się największa spycharka na świecie: D575.

Nasza firma oferuje części do maszyn Komatsu zarówno w postaci oryginałów jak i wysokiej jakości zamienników. Dzięki firmie SMAP uzyskujecie Państwo dostęp do części silnikowych, szyb, filtrów, elementów układu elektrycznego czy podwozi. Wystarczy numer seryjny lub zdjęcie tabliczki znamionowej – resztą zajmiemy się my!

   

 Skontaktuj

się

z nami!

 

smap@smap.pl

 

+48 795 072 577

 

 

DHL

 

TNT

Znalezione obrazy dla zapytania raben logo

CZAS

JAKOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

Sklep jest w trybie podglądu

 

Nasza strona używa plików cookies. Więcej na ten temat w "Polityce prywatności".

Wszystkie zdjęcia, rysunki i schematy wykorzystane na tej stronie mają jedynie charakter poglądowy i jako takie nie mogą stanowić podstawy do ewentualnych roszczeń tytułem błędnej weryfikacji części bądź ich nieadekwatnego działania. W celu właściwego doboru części należy skontaktować się z pracownikami firmy SMAP.

{nocache:1dae23927a9a6ed3f554b99b4d7091b7#0}
Sklep internetowy od home.pl