Caterpillar

Caterpillar – numer jeden w produkcji maszyn budowlanych na świecie. Obecnie w swojej ofercie amerykański gigant posiada około 400 różnego typu produktów. Firma najbardziej znana jest z doskonałej jakości spycharek, koparek gąsienicowych i kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek kołowych oraz największych na świecie wozideł. Oprócz tego firma z Illinois produkuje cały wachlarz silników i turbin gazowych.

SMAP oferuje Państwu części do wszystkich typów maszyn Caterpillar. Sworznie i tuleje, łożyska i uszczelnienia, zębatki i elementy mostów, wyposażenie kabin, elementy układu elektrycznego czy wysokiej jakości podzespoły układu hydraulicznego. A wszystko zarówno w postaci części oryginalnych Caterpillar bądź jako wysokiej klasy zamienniki czy części OEM. Zapraszamy do współpracy!

 

   

 Skontaktuj

się

z nami!

 

smap@smap.pl

 

+48 795 072 577

 

 

DHL

 

TNT

Znalezione obrazy dla zapytania raben logo

CZAS

JAKOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

Sklep jest w trybie podglądu

 

Nasza strona używa plików cookies. Więcej na ten temat w "Polityce prywatności".

Wszystkie zdjęcia, rysunki i schematy wykorzystane na tej stronie mają jedynie charakter poglądowy i jako takie nie mogą stanowić podstawy do ewentualnych roszczeń tytułem błędnej weryfikacji części bądź ich nieadekwatnego działania. W celu właściwego doboru części należy skontaktować się z pracownikami firmy SMAP.

{nocache:1dae23927a9a6ed3f554b99b4d7091b7#0}
Sklep internetowy od home.pl